Zorganizuj wymarzoną imprezę

BROWAR RESTAURACYJNY Z MIASTA ŁODZI

EVENTY

Szukasz wyróżniającego się miejsca na imprezę integracyjną, konferencję, szkolenie, pokaz mody, a nawet koncert? Pozwól nam zadbać o każdy detal organizacji, by Twoi Goście spędzili niezapomniany czas w wyjątkowej atmosferze.

Nasza sala pomieści w komfortowych warunkach aż 250 osób – jej wyjątkowa oprawa i w pełni profesjonalne zaplecze techniczne sprawi, że realizacja zawsze przebiegnie na najwyższym poziomie. Dodatkowo, niepowtarzalny charakter Browaru, autorski catering Szefa Kuchni i selekcja alkoholi zamienią organizację wydarzenia w prawdziwą sztukę, a wrażenia uczestników na długo pozostaną w ich pamięci.

Zdjęcia dużej sali

Imprezy okolicznościowe

Zastanawiasz się, gdzie zaprosić Gości, by w pełni cieszyć się celebrowaniem Twojego święta lub zawiązać pozytywne, biznesowe relacje? Nasza Słodownia to miejsce wypełnione pozytywnymi wibracjami, które sprzyjają zarówno zabawie, jak i prowadzeniu interesów.

Starannie przemyślany design wnętrz, interesujące, zróżnicowane menu i doświadczona obsługa to sprawdzony przepis na udane urodziny, rocznicę, spotkanie ze znajomymi, poranek prasowy i wiele innych.

Sala Słodownia

Nasze wyposażenie obejmuje:

Klimatyzacja

Nowoczesny system wentylacyjno-klimatyzacyjny, utrzymujący w sali optymalne warunki temperatury i wilgotności.

Oświetlenie

Złożone jest z różnorodnych reflektorów i lamp, umożliwiających sterowanie natężeniem światła.

System telewizyjny

4 szt. monitorów 40’’. System zaprojektowano w taki sposób, aby z obraz był widoczny z każdego miejsca. Wszystkie monitory są przeznaczone do pracy ciągłej w systemie HD

Nagłośnienie

31 głośników (10 wiszących, 2 kompaktowe i 19 sufitowych), 6 strefowy wzmacniacz o mocy 240W z 5-wejściowym mikserem (z możliwością nadawania komunikatów strefowych), zestaw 2 mikrofonów bezprzewodowych w paśmie 860MHz.

Rzutnik komputerowy

Z synchronizowanym ekranem 3 x 2 mb. System zapewnia dobrą widoczność nawet przy większej ilości światła.

Łącze Internetowe

W skład internetowego wyposażenia wchodzi modem DSL (4/0,5 12 Mb), symetryczne łącze światłowodowe 6 x 6 Mb oraz 4 dwupasmowe punkty dostępowe (AP) zasilane w systemie PoE.

Dla palących

Dla miłośników tytoniu przygotowano specjalną, klimatyzowaną sale – Cuba Havana.

Jeśli marzysz o organizacji wymarzonego przyjęcia w eleganckim wnętrzu i chcesz zapewnić swoim gościom nie tylko wspaniałe doznania estetyczne, ale także smakowe to zachęcamy do rezerwacji terminów!

rezerwacja-ikona

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna
ul. Tymienieckiego 22/24,
90-349 Łódź

rezerwacja-ikona
  • Poniedziałek: 12:00 do 20:00 
  • Wtorek - Czwartek: 12:00 do 21:00
  • Piątek: 12:00 do 22:00
  • Sobota: 12:00 do 22:00 
  • Niedziela: 12:00 do 20:00

© 2017 Browar Księży Młyn. Proudly created by Zostaw To Nam.
Photography: Platin Studio