O RESTAURACJI

Nasza Restauracja to wyjątkowe miejsce, gdzie smakowite dania doskonale komponują się z warzonym w naszym Browarze piwem i pieszczą kubki smakowe najbardziej wybrednych amatorów jedzenia. To także miejsce, które wprawia w dobry nastrój, a przestronne, wygodne wnętrze pozwala się odprężyć i zrelaksować.

W naszym wnętrzu organizowane są imprezy okolicznościowe – duże przestrzenie nie tylko dają poczucie swobody, ale także wachlarz pomysłów na komercyjne wykorzystanie – imprezy businessowe, wesela, komunie, bale i jubileusze, koncerty, konferencje, pokazy mody i wiele innych.

a

Śniadanie
na księżym młynie

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, a zjedzone w pięknym wnętrzu sprawia jeszcze większą przyjemność niż zwykle. Podajemy zarówno śniadania wytrawne jak i na słodko.  Serwujemy je od przez cały tydzień  w godzinach 9:00 – 12:00. Zacznij z nami dobrze dzień na Księżym Młynie!

poznaj
nasze menu

Krótkie, ale treściwe! Stawiamy na świeże, sezonowe składniki, a nasze dania zestawiamy z wybranymi piwami, by wydobyć z nich maksimum smaku. Podajemy danie mięsne, rybne, makarony i pizzę wypiekaną w prawdziwym włoskim piecu.

PET-FRIENDLY

Browar Księży Młyn i mieszcząca się w nim Restauracja to także miejsce pet-friendly – kochamy zwierzaki i zawsze znajdą u nas miskę świeżej wody. Czy duży, czy mały – Twój pupil u nas zawsze mile widziany!.

a

rezerwacja-ikona

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna
ul. Tymienieckiego 22/24,
90-349 Łódź

rezerwacja-ikona
  • Poniedziałek: 12:00 do 20:00 
  • Wtorek - Czwartek: 12:00 do 21:00
  • Piątek: 12:00 do 22:00
  • Sobota: 12:00 do 22:00 
  • Niedziela: 12:00 do 20:00

© 2017 Browar Księży Młyn. Proudly created by Zostaw To Nam.
Photography: Platin Studio