Zorganizuj wymarzoną imprezę

BROWAR RESTAURACYJNY Z MIASTA ŁODZI

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Kompleksowo obsługujemy eventy, a nasz Browar mieści się w pięknej, historycznej części Łodzi, która jest usytuowana niedaleko skansenu Pałacu Herbsta i centrum miasta, co stanowi idealną bazę do organizacji wielu imprez okolicznościowych - w tym wesel, komunii, chrzcin, balów czy jubileuszów.

a

Nie tylko eleganckie wnętrze

Ponadto dzięki wspaniałemu zapleczu restauracyjnemu zapewniamy nie tylko eleganckie wnętrze, ale przede wszystkim wyborne jedzenie, najwyższej jakości alkohole, w tym warzone na miejscu piwo, i profesjonalną obsługę, która gwarantuje, że każde przyjęcie zostanie zorganizowane na najwyższym poziomie.

Catering

Zajmujemy się także cateringiem, dzięki czemu każde organizowane przez Państwa przyjęcie może uświetnić nasze jedzenie. Wszystko przygotowujemy na miejscu, dowozimy pod wskazany adres i zapewniamy 100% dobrego smaku i zadowolenia Państwa gości.

EVENTY B2B

Specjalizujemy się w organizacji przyjęć okolicznościowych, konferencji, kolacji tematycznych dla osób prywatnych i firm. Wykorzystanie możliwości obiektu pozwala nam na zorganizowanie różnego rodzaju przyjęć - koncertów, konferencji, pokazów mody czy różnych form promocji z wykorzystaniem telebimów i wielu innych realizacji.

a

oferta

Profesjonalny catering, najwyższe jakości alkohole i wytwarzane na miejscu rzemieślnicze piwo to jedne z wielu naszych zalet, które idealnie sprawdzają się podczas firmowych imprez integracyjnych czy spotkań biznesowych.

Nasze wyposażenie obejmuje:

Klimatyzacja

Nowoczesny system wentylacyjno-klimatyzacyjny, utrzymujący w sali optymalne warunki temperatury i wilgotności.

Oświetlenie

Złożone jest z różnorodnych reflektorów i lamp, umożliwiających sterowanie natężeniem światła.

System telewizyjny

4 szt. monitorów 40’’. System zaprojektowano w taki sposób, aby z obraz był widoczny z każdego miejsca. Wszystkie monitory są przeznaczone do pracy ciągłej w systemie HD

Nagłośnienie

31 głośników (10 wiszących, 2 kompaktowe i 19 sufitowych), 6 strefowy wzmacniacz o mocy 240W z 5-wejściowym mikserem (z możliwością nadawania komunikatów strefowych), zestaw 2 mikrofonów bezprzewodowych w paśmie 860MHz.

Rzutnik komputerowy

Z synchronizowanym ekranem 3 x 2 mb. System zapewnia dobrą widoczność nawet przy większej ilości światła.

Łącze Internetowe

W skład internetowego wyposażenia wchodzi modem DSL (4/0,5 12 Mb), symetryczne łącze światłowodowe 6 x 6 Mb oraz 4 dwupasmowe punkty dostępowe (AP) zasilane w systemie PoE.

Dla palących

Dla miłośników tytoniu przygotowano specjalną, klimatyzowaną sale – Cuba Havana.

BROWAR RESTAURACYJNY

Restauracja posiada także dodatkowe wyjście na zewnątrz umożliwiające gościom bezpośrednie przejście z sali do ogródka lub na parking.

Do tej pory z sukcesem przeprowadziliśmy przyjęcia weselne, imprezy firmowe, konferencje do 250 osób. Jesteśmy otwarci i gotowi, żeby spełnić wszelkie Państwa oczekiwania i potrzeby!

a

Zarezerwuj termin

Jeśli marzysz o organizacji wymarzonego przyjęcia w eleganckim wnętrzu i chcesz zapewnić swoim gościom nie tylko wspaniałe doznania estetyczne, ale także smakowe to zachęcamy do rezerwacji terminów!

a

kontakt z Event Managerem

Jacek Janecki   +48 695 589 093


rezerwacja-ikona

Rezerwacja

Zadzwoń do nas pod numer +48 42 673 02 90
lub skorzystaj z formularza

rezerwacja-ikona

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Niedziela: 10:00 do 20:00
Wtorek- Czwartek: 10:00 do 22:00
Piątek- Sobota: 10:00 do 23:00

rezerwacja-ikona

Nasz Adres

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna
ul. Tymienieckiego 22/24,
90-349 Łódź

Zapisz się do newslettera


© 2017 Browar Księży Młyn. Proudly created by Zostaw To Nam.
Photography: Platin Studio